isport.net.pl

isport.net.pl – zdrowie, uroda, sport

Baterie rowerowe
Zakupy

Baterie rowerowe dla miłośników jednośladów elektrycznych

Wysokojakościowe baterie rowerowe przydają się osobom posiadającym modele elektryczne. Bez wątpienia są one niezwykle wydajne i efektywne w działaniu, pozwalają one na rozwijanie stosunkowo dużych prędkości a także osiąganie dużych zasięgów. Są one sprzedawane w zestawach wraz z listwą zasilającą zakończoną specjalnym złączem, na przykład XT60. Warto dodać, że w zestawach znajdują się także kluczyki w ilości dwóch sztuk. Są one pomocne przy blokowaniu baterii w szynie, zabezpieczają one przed wysunięciem się jej a także chronią przed ewentualną kradzieżą. Warto dodać, że w zestawie znajdują się także ładowarki.

Baterie rowerowe – czym się wyróżniają?

Baterie rowerowe są zabezpieczane poprzez układ BMS. Wyżej wymieniony układ chroni akcesorium przed nadmiernym rozładowaniem jak i również przeładowaniem. Ponadto, zwiększa on zasięg a także przedłuża żywotność danego akcesorium. Atestowane akumulatory o napięciu nominalnym 36 V gwarantują wysoką jakość wykonania, sprawny i szybki montaż. Gotowa do podłączenia bateria bidonowa może być instalowana w modelach miejskich jak i również trekkingowych. Baterie najwyższej jakości z całą pewnością gwarantują doskonałą wytrzymałość oraz szeroką kompatybilność.

Akumulator litowo-jonowy do roweru elektrycznego

Na szczególną uwagę w kwestii akcesoriów do rowerów elektrycznych, stanowi bateria o mocy 48V, która może mieć zasięg do nawet 100 kilometrów jazdy. Pozwala ona osiągnąć prędkość rzędu 25 kilometrów w przeliczeniu na jedną godzinę, na asfaltowej nawierzchni. Zdecydowanie takie akcesorium pomoże w zmaksymalizowaniu osiągów danego roweru. Zastosowanie wysokojakościowych ogniw litowo-jonowych oraz litowo-polimerowych gwarantuje długą żywotność tego akcesorium. Co ważne, taka bakteria rowerowa będzie służyła długo i bezawaryjnie każdemu cykliście, przy właściwym użytkowaniu.

Zestawy baterii z kluczykami, które gwarantują ochronę przed kradzieżą

Profesjonalnie wykonane z najwyższej jakości materiałów baterie rowerowe gwarantują wysoką jakość, bezawaryjność w każdych warunkach. Są one odporne na powierzchowne uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania, przy odpowiednim użytkowaniu oraz właściwym montażu, powinny posłużyć długi czas każdemu cykliście. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż w obudowie umieszczony jest specjalny zamek, który gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania tego akcesorium. Zabezpiecza on baterię rowerową przed ewentualnym, przypadkowym zsunięciem z ramy. Chroni on również przed kradzieżą przez osoby trzecie.