isport.net.pl

isport.net.pl – zdrowie, uroda, sport

opalanie natryskowe opinie
Uroda

Opalanie natryskowe – opinie i cechy zabiegu

Dobra opalenizna jest podstawą dobrego wyglądu, nie tylko w lato, ale o każdej porze roku. Niekoniecznie musi ona być bardzo ciemna – wystarczy delikatnie pociemnić skórę i już można cieszyć się wspaniałym kolorem upiększającym całe ciało. Jednak klasyczne opalanie jest nie tylko czasochłonne i uzależnione od słońca, ale przede wszystkim bardzo niezdrowe. Dlatego powstało wiele alternatyw, które pozwalają uzyskać taki sam, a nawet lepszy efekt niż podczas opalania na plaży. Jednym z nich jest opalanie natryskowe. Czym jest ten zabieg i jakie są o nim opinie?

Czym jest opalanie natryskowe?

Opalanie natryskowe to profesjonalna metoda rozpylenia na całym ciele barwiącej mgiełki opalającej przeznaczonym do tego atomizerem. Zabieg może być przeprowadzany o każdej porze roku, a użycie specjalnych produktów do sztucznego opalania pozwala na precyzję na najwyższym poziomie. Możliwy jest również dokładny wybór koloru, który idealnie będzie się komponował z wyglądem, figurą i stylem opalanej natryskowo osoby.

Jak przebiega opalanie natryskowe?

Zabieg najlepiej jest wykonywać na całym ciele, dlatego zwykle przeprowadza się go w jednorazowych stringach, jednak w zależności od potrzeb klienta kliniki kosmetycznej może on mieć na sobie standardową bieliznę, czy też stanik. Po nałożeniu przez kosmetyka lub kosmetyczkę balsamu na podatne na plamy miejsca ciała można przejść do opalania natryskowego. Specjaliści używają tzw. maszyny airbrush, którą to rozpylają dokładnie mgiełkę opalającą po całym ciele pacjenta. Najczęściej robią to z użyciem kilku warstw, więc zabieg może trwać od 15 minut do około godziny, w zależności od jego szczegółów.

Opalanie natryskowe opinie – za co pacjenci cenią ten zabieg?

Do popularności opalania natryskowego przyczynia się kilka ważnych czynników. Przede wszystkim jest ono nie tylko nieszkodliwe, ale nawet zdrowe dla skóry, ponieważ używane do zabiegu mgiełki mają w sobie liczne substancje pielęgnujące skórę. Oczywiście efekty tego błyskawicznego opalania są na tyle realistyczne, że używają go nawet liczni celebryci. Warto też wspomnieć, że zabieg może być stosowany przez prawie każdego, nie tylko dlatego że jest on nieszkodliwy nawet dla kobiet w ciąży, ale również jest stosunkowo tani. Ceny opalania natryskowego wahają się od 50 do 200 złotych zależnie od kliniki kosmetycznej, w której jest ono przeprowadzane. Jest to jedna z najlepszych metod opalania na całym świecie, a masa pozytywnych opinii skutecznie to potwierdza.

Przeciwwskazania dotyczące zabiegu

Choć pozwolić sobie na opalanie natryskowe może prawie każdy, to przed zabiegiem należy mieć kilka rzeczy na uwadze. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że po zabiegu przez około 24 godziny nie można wystawiać skóry nie tylko na kontakt z wodą, ale także wszelkimi kosmetykami. Dlatego zabiegi pielęgnacyjne takie jak peeling lub maseczki trzeba wykonać przed opalaniem. Warto też wspomnieć, że na opalanie natryskowe nie można wybrać się ze świeżo zrobionym tatuażem. Kilkuletnie tatuaże doskonale się prezentują z opaloną w ten sposób skórą, jednak te nowe mogą się zniszczyć pod wpływem mgiełek opalających.